Győző édesanyjának halála után édesapja a tervezésbe menekült. Megálmodott egy olyan mediterrán villát, ahol több generáció is boldogan eléldegélhet egymás mellett.
Együtt, és mégis külön, hogy senki ne zavarja a másikat, ha éppen vissza akar vonulni. Így a villában öt szoba, három konyha és három fürdőszoba kapott helyet.
Mint általában a mediterrán vidékeken, itt is kiemelt teret kapott a gyönyörű kert, ahol jó időben a családi összejövetelek, közös étkezések zajlanak. Ám érdekes módon belül már semmi sem emlékeztet a mediterrán életérzésre, ehelyett viszont a legmodernebb berendezéseket láthatjuk mindenhol.
Győziék bíztak a papa ízlésében, így a villa belső berendezését is ő terveztette meg egy belsőépítésszel, amit aztán külön a számukra egyedileg gyártottak le. Az egyik fürdőszobában például minden Swarovski márka, és ez a csillogó – villogó álom a család egyik kedvenc helyisége.
![](http://maivalosag.com/wp-content/uploads/2019/10/2_1.jpg)
![](http://maivalosag.com/wp-content/uploads/2019/10/3_1.jpg)
![](http://maivalosag.com/wp-content/uploads/2019/10/gyo7.jpg)
![](http://maivalosag.com/wp-content/uploads/2019/10/5_1.jpg)
![](http://maivalosag.com/wp-content/uploads/2019/10/6_1.jpg)
![](http://maivalosag.com/wp-content/uploads/2019/10/gyo7.jpg)
FOTÓK : https://maivalosag.com/lattad-mar-gyozike-uj-hazat-belulrol-valami-elkepeszto-lett-itt-vannak-a-fotok/
Forrás :https://maivalosag.com/