Koronavírus: ajándékot ad a Telekom!
A TELEKOM SEGÍT!Digitális szolgáltatásainkkal tevőlegesen is szeretnénk hozzájárulni a kapcsolattartás megkönnyítéséhez, ezért Ügyfeleiket a koronavírus miatt kialakult helyzetben segíteni akarják! 3 fantasztIkUs lépÉssel ajándékozzák meg előfizetőiket, ügyfeleiket!
A TELEKOM Hétfőtől minden mobil ügyfele számára külön díjazás nélkül 10 GB extra adatmennyiséget biztosít, valamint a lakossági és kisvállalati ügyfelek a Telekom alkalmazásban még további 5 GB adatot pótlólag aktiválhatnak – írta közleményében a vállalat.
ITT A Hivatalos Telekom információ :
Sosem volt ekkora szükség a család, a barátok, munkatársak és közösségek együttműködésére, és hogy a digitális kapcsolattartás mindenki számára elérhető legyen! Ezért most minden lakossági-, üzleti- és feltöltőkártyás ügyfelünknek 10 Gb extra mobilnetet biztosítunk. Az extra adategyenleget március 16. éjfélig automatikusan aktiválja a Telekom. Az extra mobilnet belföldön és az EU-n belül használható fel április 30-ig. -írja a https:/
A TELEKOM SEGÍTDigitális szolgáltatásainkkal tevőlegesen is szeretnénk hozzájárulni a kapcsolattartás megkönnyítéséhez, ezért Ügyfeleinket a koronavírus miatt kialakult helyzetben extra adatmennyiséggel segítjük.