Bemutatkozás

MindenEgybenBlog

Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Hírek
Egy nagyon elismert Magyar rákkutató orvos, Dr. Kulcsár Gyula őszinte szavai: Ha nálam diagnosztizálnának rákot én ezeken változtatnék – érdemes megfogadni tanácsait!
Mindenegyben Blog - 2018. április 22. (vasárnap), 15:39

Egy nagyon elismert Magyar rákkutató orvos, Dr. Kulcsár Gyula őszinte szavai: Ha nálam diagnosztizálnának rákot én ezeken változtatnék – érdemes megfogadni tanácsait!

Hirdetés
Hirdetés
2018 ápr 22

Egy elismert Magyar rákkutató orvos, Dr. Kulcsár Gyula őszinte szavai: Ha nálam diagnosztizálnának rákot én ezeken változtatnék – érdemes megfogadni tanácsait!

Hirdetés
[ ]

A ami világban már számtalan okos tanácsot kaphatunk a rák megelőzésére, illetve ha bekövetkezik a baj a kezelésére. Azonban ezek a tanácsok amiket itt olvashatunk, valóban túlmutatnak a közhelyeken és ténylegesen egy praktikus és hatásos megelőzési és kezelési folyamat részesei lehetnek, ha alkalmazzuk őket! Mint azt tudjuk az orvosi protokoll ma nem a betegség gyökereit, hanem csak a tüneteit kezeli. Ám a sikeres kezelés előfeltétele, hogy az immunrendszerünk minél jobban és hatékonyabban működjön. Ezért:

Hirdetés

– Semmi cukrosat nem ennék.– Minimálisra csökkenteném a feldolgozott ételek fogyasztását.– Kétnaponta piacra járnék, és lehetőség szerint biogazdától vásárolnék.– Sok ételt fogyasztanék nyersen – főleg zöldségféléket.– Visszafognám a tejtermékek fogyasztását, mert a legtöbb ember ezekre allergiás, és az immunreakciót lerontja..– Elmennék egy béltisztításra, és sok sok rostosat ennék, hogy a bélrendszert áttisztítsa.– A háztartásomból kiiktatnám a felesleges mérgeket – dezodor, légfrissítő, autóillatosító, stb.– Minden reggelt légzőgyakorlatokkal indítanék, és legalább fél órás mozgást iktatnék be a napjaimba.– Többet aludnék, és ami a legfontosabb, igyekeznék pozitívan gondolkozni. Sokat beszélgetnék azokkal, akiket szeretek. Többet csinálnám azt, amit szeretek.Ezeket a tanácsokat talán szívlelendő lenne megfogadni és nem csak akkor amikor már megtörtént a baj, hanem előzzük meg a problémát!

Ha te is hasznosnak találtad a fenti tanácsokat, kérjük Oszd meg ismerőseiddel is! Sose lehet tudni, éppen kin segítünk vele akár úgy, hogy nem is tudjuk. Köszönjük!

Hirdetés
Megosztás a Facebookon
Hirdetés
Hirdetés