Bemutatkozás

MindenEgybenBlog

Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Hírek
Rusvai Miklós FONTOS bejelentést tett: Fontos változásról beszélt, aminek SENKI NEM FOG ÖRÜLNI! Erre kell készülni, hogy NE ÉRJEN CSÚNYA meglepetésként!
Mindenegyben Blog - 2022. március 05. (szombat), 21:09

Rusvai Miklós FONTOS bejelentést tett: Fontos változásról beszélt, aminek SENKI NEM FOG ÖRÜLNI! Erre kell készülni, hogy NE ÉRJEN CSÚNYA meglepetésként! (2. oldal)

Hirdetés
Hirdetés
2022 már 05

2. lehetőség

Hirdetés
[ ]

„Ha a vírus fertőzőképessége csökken, a megbetegítő képessége viszont fokozódik, létrejön egy brutálisabb változat, ami viszont nem olyan fertőzőképes, mint a mostani omikron, tehát nem tudja kiszorítani azt, és az omikron továbbra is uralkodó marad. Mivel a vírusok egymás közötti versenyében egyértelműen csak az számít, hogy melyik szaporodik gyorsabban, az esetlegesen kialakuló, erőteljesebb megbetegedést okozó vírusvariáns kipusztul, hiszen nem tudja „túlszaporodni” az omikront. Nekünk tehát az a változat is jó, melynek bár magasabb a megbetegítő képessége, kevésbé fertőz. Ezt a variációt is sikerrel leküzdheti az emberiség.

3. lehetőség

„A legrosszabb a harmadik változat: ha a következő mutáció fertőző- és a megbetegítő képessége is nő. Reméljük, hogy ez nem következik be, de ha mégis, akkor sincs már akkora probléma, mint két évvel ezelőtt, hiszen részben a vakcinával, részben pedig az omikronnal történő fertőződés révén már immunitást szerzett az emberiség nagy része. Ha kialakul egy nagyobb megbetegítő képességű variáns, az sem jelent már számunka túl nagy veszélyt, mert már legalább részlegesen immunisak vagyunk. Röviden: akárhogy is alakulnak a mutációk, olyan nagy baj már nem lehet, mint amilyen két évvel ezelőtt volt” – összegez dr. Rusvai Miklós.

Hirdetés
Megosztás a Facebookon
Hirdetés
Hirdetés