Bemutatkozás

MindenEgybenBlog

Mindenegyben blog , mint a nevében is utalunk rá, minden benne van, ami szem-szájnak ingere.
Kedves böngésző a napi fáradalmaktól meg tud nálunk pihenni, kikapcsolódni, feltöltődni.
Mindenegyben blog -ban sok érdekes és vicces képet találsz. Ha megnyerte a tetszésedet csatlakozz hozzánk.

Rólunk:
Mindenegyben blog indulási időpontja: 2012. március
Jelenleg két adminja van a blognak: egy fiú és egy lány.
Kellemes böngészést Mindenkinek!

Ezoterika - a világ rejtett oldala
A 7 legbizarrabb fotó a Marsról, mely bizonyítja, hogy van élet a vörös bolygón
Mindenegyben Blog - 2018. augusztus 17. (péntek), 18:35

A 7 legbizarrabb fotó a Marsról, mely bizonyítja, hogy van élet a vörös bolygón (2. oldal)

Hirdetés
Hirdetés
2018 aug 17

5. Megkövesedett iguána

Ez a marsi kőzet - már ha tényleg csak egy kőzet - kísértetiesen hasonlít egy iguána megkövesedett tetemére. Nem ez az első, hogy marsi állatokra emlékeztető objektumokat fotóztak a mars járók. Láttak már megkövesedett marsi patkányt, bölényt, sárkánygyíkot is.

6. Marsi tó

Az egyik legmegdöbbentőbb, és egyben legvitatottabb fotó egy marsi tavat ábrázol. Egyesek még fákat, bozótokat is látni vélnek a képen. A NASA szerint a sötétebb foltok azonban csak talaj menti elszíneződések és fény-árnyék okozta optikai csalódás. De vajon tényleg az lenne? A kép a Mars déli sarkához közeli területen készült, ahol már a NASA sem tagadja, hogy a Mars jégsapkái fagyott vizet, és széndioxidot tartalmaznak, vagyis szilárd formában, de található víz a Marson. Ha pedig víz van a Marson, ki tudja még mi van...

7. Erdők a Marson

Hirdetés

Ha már jeget és vizet is találtak a Marson, talán nem meglepő az alábbi két fotó. Mindkettő fotó hivatalos NASA által készített fotó, melyet a NASA fotótárában meg lehet tekinteni. A képeken ismerős dolgokat látunk. Fákat. Igen fákat, erdőséget. Érdemes összevetni a Föld erdőségei felett készített műholt fotókkal, megdöbbentő hasonlóságokat fogunk fölfedezni. És hogy mi táplálja ezeket a marsi erdőket? Több független kutató, de még maga a NASA is fölvetette annak a lehetőségét miszerint minden évben egy bizonyos időszakban, egy bizonyos hőmérsékleten és nyomáson megolvadhatnak a jégsapkák, és úgynevezett jégfolyások alakulnak ki, amik folyékony vízből állnak.

Hirdetés
Megosztás a Facebookon
Hirdetés
Hirdetés